Nie lubię gdy wprowadzają się nowi sąsiedzi

Nie lubię gdy wprowadzają się nowi sąsiedzi
Nie lubię gdy wprowadzają się nowi sąsiedzi
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

projektowanie (38)Jak wiadomo nowi sąsiedzi, równa się nowe utrapienie. Nowy sąsiad, współlokator, często hałasuje. Przy przeprowadzce, często gubi rzeczy, po które potem trzeba łazić na klatkę i mu znosić. Często możemy usłyszeć ten wredny stuk i puk. Jeszcze nic jeśli jest to nasz sąsiad, który zamieszka nad nami 2 piętra. Wtedy nie słyszymy niczego gorzej jednak, jeśli zamieszka on nad nami. Co wtedy czynimy?
Ja osobiście nic, ale polecam się wyprowadzić… Tak wyprowadzić. Otóż w Polsce w ostatnich czasach nieruchomości potaniały. Okazuje się, że wyprodukowanie takowej nie jest, aż tak bardzo kosztowne. Najlepiej kupić sobie jakieś pole  z dala od miasta, które drogie nie będzie. Następnie wynająć jakąś grupę robotników, zamówić w biurach tworzących kształty architektoniczne jakieś bardzo fajne projekty. Dać do realizacji i czekać na efekty. Wtedy nikt nam nie będzie przeszkadzał, a cisza będzie, aż nam doskwierać na tyle poważnie, że uwierzcie mi na słowo, prędzej czy później przesiedzicie nie jedną noc w galerii handlowej, czy na mieście.

Przeczytaj także inne nasze artykuły tematyczne o budownictwie:

About

Tagi: endoskop laryngologiczny sinutronic, certyfikat flange fitter, glutamina katowice, orienteering miejski na imprezę integracyjną, biceps 34cm, internorm okno kf410, geodeta głogów cennik, Gniewiński portal, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, Tynk silikonowy Lakma